;

Festival Punkáči deťom 2021

FESTIVAL PRESUNUTÝ NA ROK 2021!

Tickets for Festival Punkáči deťom 2021.

10. ročník festivalu Punkáči deťom 

26.8.2021 - 28.8 2021

STANOVISKO K ROČNÍKU 2020:

 

Drahí priatelia. 🤝

Niektorí ste už zachytili zvesť o nariadení Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trenčíne o obmedzení kultúrnych akcií na území kraja. Toto nariadenie 20.8. vstupuje do platnosti a budú trvať do 31.8. Za stanovených podmienok nie je bohužiaľ možné zorganizovať open air festival. S hlbokou ľútosťou a sklamaním v srdciach vám musíme oznámiť, že Punkáči Deťom sa presúvajú na leto 2021.

Medzičasom by sme vás chceli pekne poprosiť o čas a solidaritu. 🙏

Organizácia festivalu je komplikovaný proces, do ktorého vstupuje množstvo činiteľov a ich vzájomných vzťahov. Teraz musíme túto sieť opatrne rozpliesť a zariadiť, aby sa festival mohol konať i naďalej. Vo vzduchu totiž visí i scenár, že sa festival z tohto zásahu zhora nepozviecha a skončí nadobro.

Peniaze za vstupenky bude, samozrejme, možnosť vrátiť. Máme však na vás prosbu - ak je to možné, preneste si permanentky do budúceho roka. Vďaka tržbám z predaja lístkov budeme môcť zaplatiť už vzniknuté záväzky a zvýšiť tak pravdepodobnosť, že festival prežije a stretneme sa budúci rok na ešte väčšom a lepšom festivale. A vy na ňom už budete mať rezervované miesto.👍

O ďalšom postupe vás budeme informovať čo najskôr. Vopred vám ďakujeme za podporu, lojalitu a trpezlivosť.

❤


   

 

 

Festival Punkáči deťom je letný hudobný benefičný festival orientovaný v štýle punk-rock, ska, reggae, rockabilly, ktorý sa koná už od roku 2008. Cieľom festivalu je priblíženie punkovej subkultúry ľudom, ktorí ju doposiaľ vnímali ako „odpad spoločnosti“ a snaha o pomoc deťom, ktoré ju potrebujú. Chceme spojiť príjemné s užitočným a ukázať ľudom, že aj zábavou sa dá pomáhať tým, ktorí to skutočne potrebujú. Časť výťažku zo vstupného bude venovaný nadácií Pomoc deťom v ohrození, ktorá je zameraná na pomoc chorým, týraným,zneužívaným a postihnutým deťom alebo deťom, ktoré sa ocitli v ohrození zdravia a života. 

 

Festival sa uskutoční v termíne 26.8.-28.8.2021 na letisku v Trenčíne ako v poradí 10. ročník. Vystúpi na ňom počas 3 hracích dní takmer 70 interpretov. Organizátori dávajú okrem známych kapiel na undergroundovej scéne priestor aj mladým nádejným kapelám, čím sa podieľajú aj na rozvoji kultúry na Slovensku.

Na jubilejnom 10. ročníku sa predstavia aj interpreti, ktorí predstavujú špičku undergroundovej scény.

Organizátormi festivalu sú nadšenci-dobrovoľníci z celého Slovenska, ktorí obetujú každoročne pre festival svoje dovolenky, čas, energiu a osobné financie. Všetci organizátori sú dobrovoľníci, ktorí to robia bez odmeny. Právnou formou festivalu je OZ Punkáči deťom. Za posledné 4 ročníky (2016, 2017, 2018,2019) sa podarilo na festivale vyzbierať zo vstupného viac ako 40 000 eur, ktoré boli venované detskej nadácii Pomoc deťom v ohrození (www.pomocdetom.sk).


   

Festival Punkáči deťom 2021

FESTIVAL PRESUNUTÝ NA ROK 2021!
Date
26 - 28  August 2021
Buy tickets
Letisko Trenčín

Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Punkáči deťom o.z.
Michalská 2339/1, 92001 Hlohovec, Slovakia

Company ID: 50319175
Tax ID: 2120307178

N/A

Comments