;

Rýchle Rande Špeci pre Rodičov

Spoznaj až 15 žien/mužov za večer

Tickets for Rýchle Rande Špeci pre Rodičov.
Rýchle Rande pre všetkých slobodných rodičov s deťmi,
i pre všetkých, ktorí vlastné deti nemajú a chceli by vstúpiť do vzťahu s človekom, ktorý už deti má.
Pre tých, ktorí milujú svoje deti a vedeli by milovať aj deti partnera.
Pre tých, ktorí rodinu nevnímajú cez puto krvi, ale cez puto citov
 
Na našich akciách aj na individuálnom matchmakingu sa stretávame s početnou  skupinou slobodných rodičov, ktorým to na prvý krát nevyšlo, no nestrácajú nádej a veria, že ten pravý životný partner pre nich, ich ešte len čaká. 
Vnímajú, že život ide ďalej, tak ako má, a je im jasné, že keď bude spokojná mamina, alebo tatino, budú spokojné aj deti.
 
Prečo to  potom neskúsiť? 
Príďte sa presvedčiť, že fajn single rodičov je veľa , je s nimi sranda a deti nevnímaju ako prekážku ale ako pridanú hodnotu. 
Ak aj nestretnete hneď toho pravého na život, zažijete príjemný večer a domov sa vrátite obohatení o zaujímavú skúsenosť. 
Príležitostí pre rodičov je sakramentsky málo. Nečakajte, že to príde samo. Aj náhode treba akčne vykročiť v ústrety. Odvážnymi láska praje. Dobrý otčimovia a macochy sú hodnotnejší než nebrúsené diamanty. Obdarujte seba i svoje deti, podte randiť s fajn ľuďmi   

 

Ako prebieha večer?
Začneme s Rýchlym Rande LáskaTu, kde osobne spoznáte 15 mužov/žien*. Potom nás všetkých čaká voľná diskusia, noc osobných konverzácií, prekvapení a zábavy v uvoľnenej atmosfére.

Vekové ohraničenie: 30-45 rokov (+- rok až dva)
Upozorňujeme že hostí si vyberáme podľa ich vekových preferencii. Snažíme sa organizovať len kvalitné akcie a preto nedokážeme vyhovieť každému.

Kapacita: 30 (15 žien/15 mužov)

Čas : 20.Marca 2020, Piatok od 19:00 do 21:30 
(POZOR: Dôležité je prísť už 18:45)

Miesto: 365 Cafe, Žižkova 9, 811 02 Bratislava

Čo je v cene?

  • Rýchle rande LáskaTu s moderátorom a vyhodnotením po akcií
  • Welcome drink a bufetové stoly

  • *Spoznáte až 15 singles opačného pohlavia


Pozor:
 Vstupenky sa NEBUDÚ dať zakúpiť na mieste. Rýchle Rande LáskaTu sa obyčajne vypredá veľmi rýchlo a preto Vám odporúčame zakúpiť si vaše vstupenky čo najskôr. Vhodné aj ako darček.

Julo, 40 rokov

"Moja skúsenosť s online zoznamovaním je zhruba takáto - všeeeetko táááák dllllllho trváááá. Na žúrke som sa zúčastnil "rýchleho rande". Za 20 minút som sa stretol s 5 dievčencami - jedna lepšia ako druhá. ;-) Odporúčam, vyskúšate."

 

Referencie

 

Rýchle Rande LáskaTu  (https://www.laskatu.sk/rychle-rande) je určené nezadaným ľuďom, ktorí sú pripravení, aby do ich života vstúpil nový partner. V dnešnej uponáhľanej dobe nemáme dostatok príležitostí na zoznamovanie. Vďaka Rýchlemu Rande LáskaTu spoznáte množstvo zaujímavých ľudí osobne a rýchlo. Nič nenahradí osobnú komunkáciu z očí do očí.

 

Ako Rýchle Rande LáskaTu funguje?

Účastnikov rýchleho rande usadíme k stolom jeden na jedného a rýchle rande môže začať.  Budete mať 4 minúty na stručný rozhovor s každým jedným partnerom. To je ideálne dlhý čas na to, aby ste zistili, či by ste sa s touto osobou chceli ešte stretnúť. Pri každom partnerovi si môžete robiť poznámky do dotazníkov Láskatu. Na záver vyzbierame poznámky a ak budú sympatie vzájomné - vymeníme Vám kontakty (email).

Treba sa špeciálne pripraviť?

Nemusíte robiť nič špeciálne. Príďte v dobrej nálade a oblečený v čom sa dobre cítite - odporúčame casual dress code (radi poradime events@laskatu.sk). Ako jediný v oblasti profesionálneho zoznamovania Vám poskytujeme stylingové poradenstvo pred prípravami na naše akcie. Ak Vás naša ponuka zaujíma, kontaktujte ohľadom vytvorenia Vášho personalizovaného outfitu našu stylistku Simonu Domonkošovú 0903395395, simona.dom@gmail.com

Hneď pri vstupe na miesto eventu sa Vás ujme náš človek, ktorý má so zoznamovaním dlhoročné skúsenosti. 

Prečo by ste mali vyskúšať Rýchle Rande LáskaTu?

Rýchle Rande LáskaTu ponúka hneď niekoľko výhod. Nemúsíte sa spoliehať na sociálne siete, zoznamky, a náhodné stretnutia. Stretávate skutočných ľudí, ktorí sú rovnako ako Vy, otvorení novým vzťahom. Navyše, takéto randenie je časovovo efektívne.

Dostanem niečo naviac?

Pre nás nie ste len jednorázový klient. Ponúkame Vám možnosť stať sa členom stále sa rozrastajúcej komunity LáskaTu. Čo to pre Vás znamená?

Pozvánky na naše žurky, matchmaking a párty, kde si môžete vymieňať názory a skúsennosti, radiť novým záujemcom a samozrejme - stále spoznávať nových ľudí.

 

 

*počet účastnikov závisi od počtu prihlásených mužov a žien. V ideálnom prípade 15 žien a 15 mužov.
V prípade nedostatku mužov alebo žien sa bude akcia konať tiež. No minimálny počet je 10 mužov a 10 žien. 

** Vstupenky bohužial nie sú vratné, no sú prenosné na iného účastnika rovnakého pohlavia.

 

 

Viac info:

www.laskatu.sk
Sociálna Sieť Nezadaných

www.facebook.com/laskatuateraz

 otázky events@laskatu.sk alebo +421 903 943 989

 

 

Rýchle Rande Špeci pre Rodičov

Spoznaj až 15 žien/mužov za večer
Buy tickets
365.Café, Žižkova 9, 811 02 Staré Mesto, Slovensko

Žižkova 9, 811 02 Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

LaskaTu s.r.o.
Bernolákova 2, 81107 Bratislava, Slovakia

Company ID: 51061597
Tax ID: 2120595675

N/A

Comments