;

Travel Time by DJ's Pico, Crumb & Wlad:myr

Tickets for Travel Time by DJ's Pico, Crumb & Wlad:myr .

Druhé vydanie párty TRAVEL TIME!  Naša komunita sa rozrastá :-) Od mixu sa vám teraz predstavíme v trojici. Pico, Crumb a Wlad:imir.Travel Time je koncept, ktorý spája históriu elektronickej hudby s jej súčasným vývojom. Našou ambíciou je vytvárať noc plnú energie, kde sa snúbia klasické elektronické beaty so súčasnými vybráciami, čím poskytujeme návštevníkom nevšedný hudobný zážitok. Udalosť je zameraná na priaznivcov elektronickej tanečnej hudby — viac generačných vekových kategórií, pričom sa držíme stále v komornejšom, inkluzívnom prostredí, Emporio Lounge Baru v Bratislave.
Miesto pre konanie akcie vyberáme tak, aby poskytlo ideálnu atmosféru pre našich hostí — kombinácia pohodlia a štýlu, v srdci Bratislavy. Udalosť ponúka jedinečné hudobné výkony DJ’s, matadorov slovenskej tanečnej scény a špičkový zvuk.

DJ Pico.

V roku 1989 som sa začal pohybovať vo fascinujúcom svete klubovej hudby. Ešte ako študent na ŠUP — ke som mal prvýkrát príležitosť postaviť sa pred publikum  hoci to boli len moji spolužiaci v telocvični, bola to ohromná skúsenosť, ktorá ma motivovala ísť v tejto životnej ceste ďalej.

Niekoľko rokov neskôr som otvoril dvere svojho hudobného sveta do Club — u 39 v Mlynskej doline a vybudoval z neho intuitívne  legendu medzi Bratislavskými nočnými klubmi. V roku 1997 som si plne uvedomil svoju vášeň pre elektroniku, melodický trance a rôzne žánre house music. V roku 1998, sme spolu s priateľmi, založili klub Ibiza na Panenskej ulici v Bratislave, ktorý definoval elektronický smer mojej kariéry a posunul slovenskú elektronickú scénu vpred.

Po nástupe milénia som v bratislavskom klube Dopler realizoval sériu TOP eventov s názvom "Beautiful Things", kde som predstavil živé vystúpenia hviezd ako Tiesto, Above & Beyond, Markus Schulz, Ferry Corsten a desiatky dalších svetových a lokálnych hviezd.

Stál som za zrodením projektov ako Dance ExXtravaganza na rádiu Europa 2 a festivalový koncept NEON. S NEON — om som v roku 2016 priniesol na Zlaté piesky vystúpenia svetových superhviezd ako Underworld, Above & Beyond, Nora En Pure, Eelke Klein, Ilan Bluestone, a mnohých ďalších.

Dnes s radosťou predstavujem môj najnovší, ale skromný projekt — Travel Time. Ide o spojenie mojej hudobnej cesty, oslavou skladieb, ktoré nás formovali s objavovaním úplne novej hudby na budúce dni.

Teším sa na vás všetkých už 19. januára 2024 🎧

DJ's Pico, Crumb, Wlad:mir


 Travel Time by DJ's Pico, Crumb & Wlad:myr

Buy tickets
Emporio Lounge Bar, Bratislava

Landererova 6, 811 09 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Cosmopolit Events s.r.o
Bradlianska 1350 /11, 81103 Bratislava, Slovakia

Company ID: 36741256
Tax ID: 2022328935
VAT ID: SK2022328935

Comments