;

PS:Digital Breakfast - DSA Edition

Tickets for PS:Digital Breakfast - DSA Edition.

Pracujete v marketingu, ste digitálni nadšenci, zaujímajú vás najnovšie vychytávky z digitálneho sveta, či chcete udržať krok s touto dynamicky sa rozvíjajúcou oblasťou biznisu?

Pozývame vás na raňajky zo série PS:Digital Breakfast, na ktorých každý mesiac predstavujeme najnovšie trendy z týchto oblastí.

Lampáreň je zrušená. Nech žije DSA! 😄

Pri práci na sociálnych sieťach sa každý občas stretne s "neriešiteľným" problémom. Nasleduje náročná a zdĺhavá komunikácia so supportom, ktorý (väčšinou) problém ani nevyrieši. Aj vy ste už počuli „Slovensko je príliš malé a bezvýznamné, preto nám ani support veľmi nepomôže“?

Keby len tak existovala na Slovensku inštitúcia, ktorá by nám vedela pomôcť. A predstavte si, že existuje - je ňou Rada pre mediálne služby. Ako na zablokovaný účet na sociálnej sieti, neriešenie reklamácie globálnym e-shopom či nahlasovanie nezákonného obsahu na platforme? Aj toto nám v ľudskej a zrozumiteľnej reči prezradí Jakub Rybnikár, DSA koordinátor, ktorý nám príde porozprávať o súčasnej digitálnej legislatíve.

Príďte na loď Sundeck a začnite s nami ráno perfektnými raňajkami a kávičkou už od 8:30 a začíname ako vždy o 9:00.

Budeme sa na vás tešiť.

PS:Digital Breakfast - DSA Edition

Location
Registration
Sun Deck, Bratislava

Tyršovo nábrežie, 851 01 Bratislava-Petržalka, Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

PS:Digital, s.r.o.
Šustekova 5, 85104 Bratislava, Slovakia

Company ID: 47585439
Tax ID: SK2024008140
VAT ID: 2024008140

Comments