;

Letecké dni Košického kraja 2024

Tickets for Letecké dni Košického kraja 2024.

Letecké Dni Košického Kraja 2024


Letecké dni Košického Kraja 2024

                   Košický aeroklub spolu s hlavným partnerom podujatia – Košický samosprávny kraj aj v roku 2024 pripravil jedinečné podujatie na ktorom sa predstavia známe esá, ale aj niekoľko jedinečných premiér na košickom nebi s množstvom zahraničných účastníkov. Medzi významné novinky na nebi určite môžeme zaradiť akrobatickú skupinu Aerobatic Yakkers, či špičkového pilota z Lotyšska Jurgisa Kairysa. Svoju permiéru v Košiciach bude mať aj transportné lietadlo slovenskej Armády C27-J Spartan. Historicky prvý krát sa podujatia zúčastní aj lietadlo zahraničnej armády, kde sa nám na statickej ukážke odprezentuje M28 SkyTruck Poľských vzdušných síl.


                   Pre divákov je pripravených aj množstvo pozemných atrakcií a ukážok. Svoje zručnosti predvedú naše silové zložky HaZZ a ORPS, pričom návštevníci budú môcť oceniť aj pozemné ukážky Technickej Univerzity. Pre tých najmenších divákov bude pripravená aj detská zábavná časť s atrakciami pre všetky vekové kategórie. O divákov bude samozrejme postarané v gatro-zóne ktorú bude dotvárať aj nákupná pasáž. 


Online

  • Cena vstupenky ONLINE v predpredaji sú zvýhodnené pre dospelú osobu (12 až 64 rokov) je 13€ . Pre deti (7 až 11 rokov), dôchodcov a ZŤP je 3€, sprevádzanie ZŤP (ZŤPS) je 3€. Predaj bude pokračovať aj počas podujatia, ale nie za predpredajové ceny ale za ceny riadneho vstupného.

  • Parkovanie na vyznačených plochách okolo podujatia je ZADARMO, v rámci online predaja ponúkame PREMIUM PARKING v hodnote 10€/auto, vďaka čomu je možné parkovať bližšie k podujatiu a mať samostatný vstup na podujatie.

Na Mieste

  • Cena vstupenky NA MIESTE v stánku pre dospelú osobu (12 až 64 rokov) je 15€. Pre deti (7 až 11 rokov), dôchodcov a ZŤP sú 5€, sprevádzanie ZŤP (ZŤPS) je 5€. Pre deti do 6 rokov (vrátane) je vstup zdarma. Platba je možná kartou aj v hotovosti.

Letecké dni Košického kraja 2024

Buy tickets
Aeroklub Košice, Košice IV

040 17 Barca, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Aeroklub Košice, občianske združenie
Letisko, Košice , 04017 Košice - mestská časť Barca, Slovakia

Company ID: 31947280
Tax ID: 2021208882

Comments