;

Latino Party na Marine

Tickets for Latino Party na Marine.

🌟 Latino Party na Marine! 🌟

Pripravte sa na nezabudnuteľnú noc plnú tanca, hudby a skvelej atmosféry! Pozývame vás na jedinečnú Latino Party, ktorá sa uskutoční 26. júla 2024 na nádhernom móle Marina Liptov.

🎶 Mario Lopez & Dance Company 🎶 Naša hviezda večera, charizmatický Mario Lopez, vystúpi so svojou skvelou Dance Company a tromi talentovanými tanečníčkami. Pripravte sa na úžasnú tanečnú show, ktorá vás strhne a rozprúdi krv v žilách!

🎧 DJ Hajtkovič 🎧 O perfektnú hudobnú atmosféru sa postará známy DJ Hajtkovič, ktorý vám namixuje tie najlepšie latino hity a postarí sa o nezabudnuteľnú diskotéku až do skorých ranných hodín.

💃 Tanec, Hudba a Zábava 💃 Čaká vás večer plný rytmickej hudby, vášnivého tanca a skvelej zábavy pod hviezdnou oblohou priamo na móle Marina Liptov. Nezmeškajte túto príležitosť zažiť atmosféru pravého latino večera!

🎟 Vstupenky 🎟

  • Predpredaj na stránke invition.eu: 12 €
  • Na mieste: 15 €

Pre tých, ktorí si chcú užiť večer so štýlom, ponúkame špeciálnu vstupenku pre 5 osôb za 120 €. Tento exkluzívny balíček obsahuje vlastné sedenie a dve fľaše prosecca, aby váš večer bol ešte výnimočnejší!

🌴 Nezabudnuteľná Letná Noc 🌴 Pripravte sa na letnú noc plnú energie, tanca a výbornej spoločnosti. Latino Party na móle Marina Liptov je udalosť, ktorú si nesmiete nechať ujsť!

Vidíme sa 26. júla 2024 na móle Marina Liptov. ¡Vamos a bailar! 💃🕺

Latino Party na Marine

Date
26 - 27  July 2024
Buy tickets
Mólo Marina Liptov<br>

Bobrovník 140, 032 23 Bobrovník, Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

MARINA LIPTOV, a. s.
Bobrovník 140, 03223 Bobrovník , Slovakia

Company ID: 35686553
Tax ID: 2020844199
VAT ID: SK2020844199

Comments